.

Był taki czas, kiedy czułyśmy się pełne życia, spontaniczne, radosne…A potem pojawiły się normy, presja i oczekiwania.

 

Pod ich wpływem nasza naturalna żywotność, sycące połączenie ze sobą zostało zakłócone. Nauczyłyśmy się, że żeby być kochane i akceptowane musimy stać się inne niż jesteśmy.  W rezultacie, już jako małe dziewczynki zaczęłyśmy hamować nasze naturalne impulsy, okrajać siebie z kolejnych części tego, kim naprawdę jesteśmy. Zostałyśmy odcięte od ciała, od serca, od naszych głębokich pragnień a w zamian dostałyśmy aprobatę dla granej przez nas roli.

Uwierzyłyśmy, że na akceptację trzeba zasłużyć. Pragnąc jej zaczęłyśmy stosować diety, pracować ponad siły, wymagać od siebie więcej niż jesteśmy w stanie dać. Zmieniać się, naprawiać, dążyć do wyobrażonego „ideału”… I coraz bardziej oddalać się od siebie prawdziwej.

Jeśli czujesz, że to historia o Tobie, zamiast wciąż się „naprawiać” i doskonalić, na nowo odzyskaj kontakt ze sobą taką, jaką naprawdę jesteś. Daj sobie miłość, akceptację i wsparcie, pokaż sobie, że możesz na siebie liczyć.

 

Spędź z nami cudowny tydzień w sycącej przestrzeni serca.
To będzie karmiący czas zatrzymania, spotkania ze sobą i z innymi kobietami w otwartości,
wzajemnej akceptacji, szacunku dla naszej wrażliwości i tego, jakie naprawdę jesteśmy.

 

Patrycja Załug i Marta Obrycka

trenerki

 

Ten warsztat jest idealny dla Ciebie, jeżeli:

jesteś ciekawa jaka naprawdę jesteś

chcesz wyjść poza niesłużące Ci, powtarzające się schematy

chcesz otworzyć się na siebie i innych

tęsknisz za akceptacją i szacunkiem dla całej siebie

masz już dosyć starania się, aby spełniać oczekiwania i być idealną

chcesz na nowo poczuć się pełna życia, spontaniczna i radosna

Krok po kroku poprowadzimy Cię z powrotem ku sobie prawdziwej

I

oczyszczając umysł z tego, jaka masz być, abyś mogła powrócić do wolności bycia sobą

I

pogłębiając kontakt z ciałem, aby uwolnić zablokowaną energię i powrócić do pełnej żywotności

 

I

lecząc zranienia, abyś mogła otworzyć serce dla siebie i innych

I

tworząc przestrzeń, w której będziesz mogła doświadczyć głębszego kontaktu z własną duszą, poczuciem sensu, radości, miłości

Co otrzymasz?

I

Życzliwość i wsparcie w odkrywaniu Ciebie prawdziwej

I

Ćwiczenia relaksujące ciało i umysł

I

Dotyk, delikatny masaż

I

Przestrzeń pełną akceptacji, szacunku, dobrej energii i zabawy

I

Aktywne medytacje

I

Piękne rytuały, które pomogą Ci pożegnać to, co już Ci nie służy i otworzyć się na nowe

I

Pełne mocy praktyki, które pomogą Ci się otworzyć na to jaka naprawdę jesteś, oczyścić umysł, nawiązać głębszy kontakt z emocjami

 

I

Ćwiczenia sprzyjające wyrażaniu Twojej duszy (ruch, taniec, rysowanie)

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

I

Lepiej poznasz siebie prawdziwą i pożegnasz się z tym, co już nie jest Twoje

I

Pogłębisz kontakt z ciałem, dzięki czemu będziesz doświadczać więcej zrelaksowania, swobody, czuć więcej energii

I

Nauczysz się większej uważności na siebie i swoje potrzeby

I

Nawiążesz głębszy kontakt ze swoimi uczuciami i zyskasz nowe sposoby mieszczenia w sobie całej ich gamy

I

Zyskasz lepszy dostęp do swojej kreatywności, spontaniczności, naturalności

I

Zyskasz większe ugruntowanie i osadzenie w sobie, lepszy kontakt ze swoją życiową mocą

I

Zwiększysz swoją otwartość na siebie i innych

Warsztat „Powrót do siebie prawdziwej” był dla mnie czasem magicznym. Jadąc na warsztat nie wiedziałam jak można prawdziwie o siebie zadbać, nie wiedziałam co to tak naprawdę znaczy. Patrycja i Marta stworzyły cudowną pełną akceptacji i otwartości atmosferę, w której mogłam poczuć się na tyle bezpiecznie i komfortowo, by móc otworzyć się przed grupą i przed sobą.Teraz na koniec widzę, że cały warsztat miał swój rytm, był przemyślany, a wszystko co się tu wydarzyło miało swoją kolejność i głęboki sens. Dzięki temu każdy kolejny dzień pozwalał na odkrywanie siebie prawdziwej.Ten warsztat to jednak nie tylko ćwiczenia i uczenie się dawania sobie przestrzeni, to też czas spędzony poza zajęciami, to pełne ciepła i serdeczności rozmowy, to komfort milczenia w byciu razem, które były cudownym dopełnieniem tego, czego doświadczałyśmy na zajęciach. Dzięki autentyczności i uważnej obecności Patrycji oraz radosnej
celebracji życia Marty mogłam w pełni zadbać o mój CUD, Ciało, Umysł i Duszę. Wyjeżdżam stąd przepełniona wdzięcznością dla Patrycji i Marty za stworzenie tego warsztatu. Dziękuję za możliwość spotkania się ze wspaniałymi kobietami, które tak jak ja są w drodze do siebie. Dziękuję również sobie za możliwość spędzenia urlopu w ten wyjątkowy sposób. Z całego serca polecam te zajęcia każdej Kobiecie.

Izabela Grabowska

To będzie prawdziwy festiwal

dla serca, duszy, ciała i umysłu.

 

Sześć godzin zajęć dziennie (także w naturze)

a poza tym dużo wypoczynku, bycia

i cieszenia się naturą, pysznymi posiłkami

i dobrym towarzystwem

w pięknym otoczeniu przyrody.

 

 

Warsztaty poprowadzą w pięknym zgranym duecie: 

PATRYCJA ZAŁUG – trenerka kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie. Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.
Autorka projektu „Codziennie Pewna Siebie”, w ramach którego prowadzi warsztaty, treningi dla kobiet oraz fan page pod tym samym tytułem. To właśnie te warsztaty stały się inspiracją do powstania jej najnowszej książki „Codziennie Pewna Siebie. 8-tygodniowy trening budowania pewności siebie dla kobiet”.
Regularnie występuje, inspirując kobiety do tego, aby były dla siebie życzliwe, wspierające i pozwalały sobie na bycie prawdziwą. Autorka książek „Codziennie Pewna Siebie” i „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”.
Jako ekspertka wypowiadała się m. in. dla Radia Kolor, Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii.
Kontakt: patrycja@codzienniepewnasiebie.pl, tel. +48 721 761 769.
MARTA OBRYCKA – Certyfikowany Zen Coach, dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Z wyboru serca pracuje coachingowo w podejściu Zen Coachingu. Z pasją prowadzi warsztaty oraz indywidualne sesje coachingowe. Z miłości do muzyki, ruchu oraz życia tu i teraz prowadzi Medytacje Aktywne OSHO (od 2010 roku).
Od 2012 r. intensywnie związana z Zen Coachingiem. Od 2013 r. asystuje podczas kolejnych edycji treningów Zen Coachingu. Jako członek zespołu organizującego wspiera także treningi ZC w Polsce. Obecnie w trakcie treningu Zen Coachingu na poziomie 2 (2013-2017).
Jej misją jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii. Propagatorka życia „tu i teraz”
Motta na każdy dzień: ”Stańmy się tą przemianą, której poszukujemy w świecie” (Mahatma Gandhi) oraz „Słuchaj uszami tolerancji. Patrz oczami współczucia. Mów językiem miłości” (Rumi)
Bywa gościem różnych audycji radiowych.

Szczegóły organizacyjne:

Warsztat odbędzie się w terminie 20 – 25 sierpnia 2017 r. (początek zajęć 20 sierpnia br. o godz. 19:00, zakończenie 25 sierpnia o godz. 14:00) w Ośrodku Lipowa Dolina tuż obok Kazimierza Dolnego.

INWESTYCJA

Obejmuje udział w warsztatach, materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć, noclegi w dwuosobowych pokojach, trzy pyszne wegetariańskie posiłki dziennie oraz kawę, herbatę i wodę podczas warsztatów.

Skorzystaj z płatności ratalnej bez dodatkowych opłat

Masz jakiekolwiek pytania związane z wyjazdem? Napisz do nas!

14 + 7 =

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!