Wakacje to idealny czas, żeby nareszcie zająć się sobą. Wykorzystaj go na wzmocnienie i doładowanie akumulatorów.Dołącz do WAKACYJNEJ AKCJI DOPIESZCZANIA SIEBIE i zaproś do niej bliskie Ci Kobiety.

Stworzyłam tę akcję, aby pomóc Kobietom poczuć się naprawdę dobrze z samą sobą, zainspirować do uwazności na siebie i dbałości o swoje potrzeby. Zwrócić uwagę na to, że właśnie teraz, kiedy w większości przypadków mamy dzieci na wakacjach i mniej obowiązków, możemy nareszcie skupić się na sobie, swoich przyjemnościach i zapomnianych pasjach.

Co się będzie działo? W każdym tygodniu będziesz się wzmacniać i dopieszczać w jednej konkretnej sferze, dzięki czemu poczujesz się jak KRÓLOWA w swoim życiu. Wzmocnisz pewność siebie, poczucie własnej wartości i poczujesz się zwyczajnie szczęśliwsza.

 

Program Akcji

Tydzień 1. Trening przyjemności.
Tydzień 2. Celebrowanie wolności.
Tydzień 3. Dopieszczanie ciała.
Tydzień 4. Dopieszczenie małej dziewczynki w Tobie.
Tydzień 5. Trening bezwarunkowej samoakceptacji.
Tydzień 6. Trening bezwarunkowego szczęścia.
Tydzień 7. Karmienie duszy.
Tydzień 8. Totalne zrelaksowanie.
Tydzień 9. Otwarcie serca na innych.
Tydzień 10. Celebracja Twojej kobiecości.

Z tego wideo dowiesz się jak najlepiej w te wakacje możesz zadbać o siebie. 

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!