WARSZTATY ONLINE

Rozkosz Miłości

– czyli jak połączyć seks i serce, uwolnić się od wstydu i poczucia winy i powrócić do pełni życia

17 lipca 2018, godz. 20:00-21:30

Czego dowiesz się podczas warsztatów:

  • Seksualność bez winy i wstydu – jak zmieniać podświadome wzorce dotyczące ciała i seksualności i powracać do tego co w nas naturalne, dzikie i namiętne, aby na nowo czerpać pełną radość z bliskości i intymności.
  • Seks bez serca – czyli co nam robi mechaniczny, nieobecny seks, w którym zamykamy serce na mężczyznę i jak je na nowo otworzyć, aby doświadczać pełnej rozkoszy, przepływu energii, oddania i miłości.
  • Puszczenie kontroli – czyli jak zaufać ciału i na nowo wejść w swoją esencję kobiecą, aby pobudzić esencję męską Twojego Ukochanego i doświadczyć seksualnej wymiany energii, która nakarmi Cię na najgłębszym poziomie.
  • Magnetyczna i zmysłowa – czyli techniki pobudzania Twojej energii seksualnej, aby przynosiła rozkosz Tobie i Twojemu Ukochanemu.

Witaj, nazywam się Patrycja Załug. Wspaniale, że do mnie trafiłaś. Od 10 lat pomagam kobietom poznawać siebie i odważnie iść za swoją prawdą. 

Zapraszam Cię do mojego świata, w którym bezpiecznie jest być sobą i w którym możesz żyć tak jak chcesz. Pomogę Ci poznać i zrozumieć siebie i nabrać apetytu na naprawdę dobre, soczyste życie, totalnie w zgodzie z Twoim wnętrzem. Mam bogate doświadczenie, osobiście miałam przyjemność pracować z ponad 3 tyś. kobiet.

Jestem autorką czterech książek. Prowadzę autorską audycję w Radio Kolor.  Moje artykuły możesz przeczytać m. in. w Magazynie Coaching.

Jestem częstym gościem audycji radiowych i telewizyjnych, jako ekspertka wypowiadałam się m. in. dla: Polsat 2, TVP, Polskiego Radia, Radia Złote Przeboje, Radia Chili Zet, Meloradia a także dla magazynów: Poradnik Domowy, Olivia, Vita.

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!