Kochana,

a gdyby tak bezwarunkowo zaakceptować całą siebie i pokochać siebie dokładnie taką jaka jesteś?

Ogłaszamy luty miesiącem miłości do siebie i zachęcamy Cię do pokochania samej siebie i codziennego okazywania sobie tej miłości. Powody, dla których warto pokochać prawdziwą siebie, i sposoby, jak to zrobić, będziesz mogła znaleźć codziennie na  fanpage’u Codziennie PEWNA SIEBIE na Facebooku. W tym celu ogłaszamy również konkurs, poprzez który chcemy Cię zainspirować do tego, abyś wyznała sobie miłość.  Nagrodą główną w konkursie jest udział w  warsztacie Codziennie PEWNA SIEBIE, który odbędzie się w dniach 12-13 marca 2016 w Warszawie.

Co należy zrobić?

Przede wszystkim znajdź 10 minut tylko dla siebie. Jeżeli to konieczne, poproś domowników, żeby w tym czasie nikt Ci nie przeszkadzał. Usiądź wygodnie i zamknij oczy. Poświęć chwilę na wyciszenie myśli i uregulowanie oddechu. Oddychaj głęboko i spokojnie.

Połóż rękę na sercu i poczuj, jakie słowa miłości chciałabyś od siebie usłyszeć. Co chciałabyś sobie przekazać? Dlaczego możesz kochać siebie taką, jaką jesteś teraz? Za jakimi słowami miłości i akceptacji tęsknisz?.

Przekaż sobie wszystkie ciepłe myśli i słowa. Możesz uśmiechnąć się do swojego odbicia w lustrze i patrząc sobie głęboko w oczy powiedzieć proste „Kocham Cię! Jesteś boską, cudowną istotką”. Możesz również napisać lub narysować na kartce swoje miłosne wyznanie do samej siebie.

Patrycja przygotowała dla Ciebie również wizualizację „Spotkanie z Wewnętrzną Dziewczynką”, dzięki której będziesz mogła głębiej poczuć, jakich słów potrzebuje Twoje serce. Zaplanuj spokojny wieczór i wsłuchaj się w siebie.

FullSizeRenderJeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, sfotografuj siebie ze swoim wyznaniem lub nagraj krótki film (maksymalnie jednominutowy), na którym wyznasz miłość sobie prawdziwej. Zgłoszenie wraz z danymi (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) prześlij na adres patrycja@codzienniepewnasiebie.pl. Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego.

Wyrażanie miłości do samej siebie nie jest przejawem egoizmu czy próżności. Każda z nas ma prawo cieszyć się sobą, doceniać i kochać siebie prawdziwą. Chodzi o to, abyś pozwoliła sobie rozkwitać jako jako kobieta, żona, partnerka, matka czy córka, celebrować swoją autentyczność, siebie taką, jaka naprawdę jesteś. Jeżeli masz ochotę na głębszy rozwój i poznanie siebie, skorzystaj z poniższych ścieżek rozwojowych.

Ścieżki rozwojowe:

Konkurs przygotowała: ALEKSANDRA RADOMSKA, asystentka Patrycji Załug

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!