Czy pozwalasz sobie czuć to, co czujesz? Co się dzieje, kiedy robimy z siebie maszynę i nie mamy kontaktu ze sobą? Jak bardziej poczuć siebie i wejść ze sobą w naprawdę głęboki kontakt?” Posłuchaj rozmowy Patrycji Załug z Dorotą Szczepan-Jakubowską w 3 lekcji Szkoły Życia – „Kontakt ze sobą”. Zostaw mi proszę swój komentarz poniżej.

Dorota: „Nie wszyscy zgodzą się z tym, że to dobrze, żeby okazywać smutek. Bo jesteśmy szkoleni w tym, żeby pokazywać taką dzielną, wesołą twarz”.

Patrycja: „A wiesz, dla mnie najbardziej sycące jest spotykanie się z osobą, która jest prawdziwa, pokazuje to, co naprawdę czuje”.

Dorota: „Ludzie są zazwyczaj piękniejsi, niż myślą, że są”.

[soundcloud url=”https://soundcloud.com/atrycjaaugodziennie/szkola-zycia-lekcja-3-kontakt-ze-soba” width=”30%” height=”120″ /]

 

 

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!