Która z nas nie bała się kiedyś jak ocenią ją inni? Czy boimy się innych czy samych siebie? Czy jest możliwy świat, w którym zamiast siebie oceniać, będziemy siebie czuć i akceptować takimi, jakimi jesteśmy?

Rozmawiam o tym z Dorotą Szczepan-Jakubowską, moją nauczycielkę coachingu z Grupy TROP, dzielę się też kilkoma osobistymi historiami i przemyśleniami. Zostaw mi proszę kilka słów komentarza jak zarezonowała w Tobie nasza rozmowa.

„Wiele osób przypisuje źródła tego lęku (przed oceną) ludziom z zewnątrz. Prawdopodobnie jest tak, że człowiek, przy którym czujesz się spięty powoduje coś takiego, że ty sama sobie przestajesz się podobać”. Dorota Szczepan-Jakubowska

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!