Uważam, że tego powinno uczyć się w szkołach. Niestety nikt nas tego nie nauczył i dlatego robimy sobie wiele krzywdy idąc w seks, który nas nie karmi, w duszy tęskniąc za prawdziwym spełnieniem i rozkoszą miłości.

Bo przecież nikt nie uczył nas, że o seksie trzeba rozmawiać tak samo jak o każdej innej sferze życia, bo jak inaczej mamy w nim być naprawdę szczęśliwe?Nikt nie uczył nas, że kiedy seks jest mechaniczny i nie sprawia nam radościnajmądrzejszą rzeczą jest powiedzieć „dość” i zacząć świadomie nad nim pracować a nie wytrzymywać kolejne frustrujące zbliżenia w imię „dobra związku”.

Nikt nie pokazał co robi nam seks bez serca i jak to wyjaławia naszą kobiecą esencję i sprawia, że tracimy szacunek i miłość do siebie i zaczynamy być coraz bardziej wściekłe na mężczyzn.

Nikt nie pokazał nam jak możemy pobudzać swoją energię seksualną tak, aby przynosiła nam prawdziwą rozkosz a nie tylko krótkotrwałe wyładowanie energii ograniczone do małej powierzchni naszych sfer intymnych.

Nikt nie uczył nas jak otworzyć się na swoją energię seksualną, przebudzić serce i ciało, aby czerpać prawdziwą rozkosz ze zbliżenia z Ukochanym, która daje prawdziwe, głębokie spełnienie.

Właśnie dlatego stworzyłam nowe warsztaty online, które poprowadzę na żywo 17 lipca br. o godz. 20;00-21:30, skierowane do kobiet, które chcą przyjrzeć się tematowi własnej seksualności i otworzyć się na głębsze spełnienie w tej sferze. 

ZAPISZ SIĘ tutaj

Podczas warsztatów on-line,dowiesz się:
  • Seksualność bez winy i wstydu – jak zmieniać podświadome wzorce dotyczące ciała i seksualności i powracać do tego co w nas naturalne, dzikie i namiętne, aby na nowo czerpać pełną radość z bliskości i intymności.
  • Seks bez serca – czyli co nam robi mechaniczny, nieobecny seks, w którym zamykamy serce na mężczyznę i jak je na nowo otworzyć, aby doświadczać pełnej rozkoszy, przepływu energii, oddania i miłości.
  • Puszczenie kontroli – czyli jak zaufać ciału i na nowo wejść w swoją esencję kobiecą, aby pobudzić esencję męską Twojego Ukochanego i doświadczyć seksualnej wymiany energii, która nakarmi Cię na najgłębszym poziomie.
  • Magnetyczna i zmysłowa – czyli techniki pobudzania Twojej energii seksualnej, aby przynosiła rozkosz Tobie i Twojemu Ukochanemu.
Kupując warsztaty online otrzymasz:
  • 90 minutowy warsztat online na żywo prowadzony przeze mnie osobiście – 17 lipca 2018 w godz. 20:00-21:30
  • udział w medytacji grupowej podczas warsztatu, która pomoże Ci rozpocząć proces transformacji na głębokim poziomie
  • możliwość zadawania pytań podczas warsztatów
  • nagranie wideo tego warsztatu – na zawsze
Nasza seksualność to jedna z najważniejszych sfer życia. Jeśli nie jesteśmy w niej spełnione, zawsze czegoś będzie nam brakowało. Warsztat jest dedykowany zarówno kobietom, które są w związku jak i singielkom.

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!