Czy wiesz, że większość tego, co mówisz do siebie w myślach potwornie Cię ogranicza i sprawia, że odtwarzasz wciąż na nowo to czego wcale nie chcesz?
Te automatyczne myśli, które słyszysz w swojej głowie, to oceny, nakazy i zakazy, które pochodzą z Twojego wychowania i kultury.
Dyktują Ci jak masz żyć, co masz robić i jak masz się czuć. Zniekształcają rzeczywistość, ograniczają wolność, pozbawiają szansy na spełnienie i sukces. A Ty w nie wierzysz i cierpisz.

Wierzysz w ten głos, który powtarza w Twojej głowie wciąż i wciąż na nowo, że jeszcze jesteś niewystarczająco dobra i musisz się bardziej postarać. Więc się starasz, ale zawsze jest za mało, prawda?

Wierzysz także temu głosowi, który straszy Cię, że nie zarobisz i zabraknie Ci pieniędzy na to, czego chcesz, i nie ważne, że masz więcej niż kiedykolwiek, i tak zawsze jest za mało, żebyś mogła poczuć się bezpieczna… Zgadłam?

I wierzysz być może też w ten głos, który mówi, że nie wiesz czego chcesz i nie znajdziesz lepszej pracy i który dziwnym trafem nie zauważa tego co lubisz robić i przeszkadza Ci zmienić pracę na taką, o której naprawdę marzysz…

Te myśli to tylko myśli. Nie będą kierowały Twoim życiem i zachowaniem dopóki nie zaczniesz im wierzyć.
Jest tylko jeden problem. Ty im wierzysz.
Doskonale Cię rozumiem. To się wydaje takie logiczne. Przecież myśli to rozsądek, to mądrość. Przez 36 lat też im wierzyłam nie rozumiejąc czym są. Bezskutecznie zmagałam się z tym, że chciałabym żyć inaczej, czuć się inaczej. Ciągle mi się nie udawało.
Nie rozumiałam, że sama wtłaczam siebie wciąż i wciąż na nowo w te same sytuacje, w których wcale nie chcę się znaleźć.
Ale to już koniec.
W ciągu ostatnich dwóch lat spędziłam ponad 1000 godzin na medytacji. Codziennie, godzina rano, godzina wieczorem, przez 16 miesięcy. Obserwowałam swoje myśli i umysł i wyciągałam wnioski. Zrozumiałam.
Myśli w Twojej głowie powtarzają PRZESZŁOŚĆ. One odtwarzają tylko stary program, stare ograniczenia i stare przekonania o sobie, które wtłaczają Cię ciągle w te same, stare rezultaty, których nie chcesz, takie same związki, takie same prace, takie samo krytyczne ocenianie i wyczerpywanie siebie.
Myśl działa jak samospełniająca się przepowiednia – dopóki w nią wierzysz, działasz tak jakby to była prawda i to się staje Twoją prawdą. Twoją rzeczywistością, której tak naprawdę wcale nie chcesz! Czy to nie szaleństwo?!
Dopóki nie zmienisz swoich myśli nic się nie zmieni!
Zasada jest prosta: każda myśl to afirmacja. Jeśli w nią wierzysz ona stwarza Twoje doświadczenie i rezultaty, które osiągasz.
Dopóki nie jesteś świadoma swoich myśli, dopóty one Tobą rządzą zaprowadzając Cię tam, gdzie świadomie nigdy nie chciałabyś się znaleźć. Umysł jest potężny i ambitny. Daje Ci to, czego chcesz. Codziennie swoimi myślami i emocjami mówisz mu czego chcesz. Afirmujesz:
„Nie będzie mnie na to stać.”
„Nikt mnie nie kocha.”
„Kiepsko mówię po angielsku.”
„Nie robię postępów.”
„Jestem brzydka”
„On mnie zostawi.”„Będę chora.”„Nie przyjmą mnie do tej pracy.”
„Ona nie będzie chciała ze mną pojechać.”
„Pokłócę się z mamą.”

 

Twój umysł Cię słyszy i wierzy w to, co do niego mówisz.
I z całych sił stara się Ci to dostarczyć.
Szybko, skutecznie.
Dysponujemy potężną mocą, tylko większość z nas nie nauczyła się z niej korzystać.
A to jest takie proste!
  1. Zacznij świadomie zwracać uwagę na to co do siebie mówisz.
  2. Przestań wierzyć w to, co Cię osłabia i ogranicza.
  3. Zacznij świadomie łączyć się z intencją czego naprawdę chcesz.
  4. Codziennie praktykuj uważność i świadomie kreuj swoje nowe życie.
Im bardziej wzrośnie Twoja świadomość, tym będzie Ci łatwiej.
Praktykuję to konsekwentnie od ponad roku.
Efekty są spektakularne.
Zmieniłam najbardziej raniące schematy mojego życia: poczucie osamotnienia i pustki, lęk przed biedą, lęk o przyszłość, poczucie, że jestem gorsza i muszę się starać, lęk przed odrzuceniem, lęk przed sukcesem.
Czuję się wolna, czuję się kochana, czuję się bogata.
O nic nie walczę.
Do niczego się nie zmuszam.
O niczyją aprobatę nie zabiegam.
To jest wolność, którą pragnę się podzielić z Tobą.

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!