Banerek-akcji-Polko,-pokochaj-siebie-prawdziwą

My, Polki jesteśmy wspaniałe. Zaradne, piękne, mądre. Tymczasem wiele z nas nie czuje swojej wartości i nie pozwala sobie na autentyczność, a niekiedy wręcz ukrywamy to, kim naprawdę jesteśmy, swoje prawdziwe uczucia i potrzeby, ponieważ wierzymy, że to jakie jesteśmy naprawdę, jest niewystarczająco dobre. W rezultacie brakuje nam pewności siebie i zaniżamy swoje aspiracje prywatne i zawodowe, ponieważ wątpimy czy zasługujemy na więcej.

Kochane, już czas, abyśmy uznały swoją wartość!

Przyłącz się do akcji „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”, daj w lutym uwagę i miłość samej sobie, i powiedz „tak” sobie prawdziwej.

Co się będzie działo?

  • Przez cały miesiąc na fan page’u „Codziennie PEWNA SIEBIE” znajdziesz inspirujące myśli, powody, dla których warto pokochać siebie prawdziwą, a także sposoby jak to zrobić.
  • Również przez cały luty Marta Obrycka, Zen Coach, Ambasadorka akcji będzie prowadziła na stronie swój „Dzienniczek miłości i wdzięczności”, czytaj i inspiruj się do mądrego dbania o siebie.
  • Możesz także wziąć udział w konkursie „W lutym wyznaj sobie miłość”
  • A 25 lutego br. będziesz mogła skorzystać z bezpłatnego webinarium „Pokochaj siebie prawdziwą”, podczas którego poznasz sprawdzone sposoby jak pokochać siebie oraz praktyczne wskazówki jak zbudować stabilne poczucie własnej wartości. Zapisz się do newslettera, aby otrzymać informację o starcie zapisów.
  • Z kolei 12-13 marca br. odbędzie się w Warszawie warsztat „Codziennie PEWNA SIEBIE” który jest zaproszeniem do tego, abyś lepiej poznała samą siebie, doceniła to, kim naprawdę jesteś i zbudowała prawdziwą wewnętrzną pewność siebie.
  • Zwieńczeniem akcji będzie publikacja w marcu br. nowej książki Patrycji Załug „Pokochaj siebie prawdziwą”.

Zapisz się do newslettera na stronie głównej, aby otrzymywać inspiracje i informacje o nowych wydarzeniach w ramach akcji.

Ambasadorki akcji: Justyna Sokołowska, dziennikarka Radia Kolor, Marta Obrycka, Zen Coach, Małgorzata Ohme, dyrektor zarządzająca portalu Oh!me, Basia Baczkura, nauczycielka kundalini jogi w Adi Shakti, Agnieszka Kałuża, autorka bloga Aga Pomaga, Kasia Dziubałka, Twoja Pasja Twoja Firma, Agata Kaczmarek, twórczyni metody My New Ocean, Kamila Kruk, redaktor naczelna portalu Świat Coachingu, Katarzyna Cynowska z Centrum Kobiety

Akcję wspierają: Akademia Kobiet Sukcesu, ZenCoaching Polska, Strefa Rozwoju, Adi Shakti, Twoja Pasja Twoja Firma, Imperium Kobiet, portal Oh!me, Inspirantka, Świat Coachingu, Centrum Kobiety

Twoja-Pasja-Twoja-FirmaohmeStrefa-RozwojuImperium-KobietInspirantkazen-coaching-polskaAd-Shaktiakademia_kobiet_sukcesuświat-cochingu centrum-kobiety

 

Kontakt dla mediów, współpraca: Patrycja Załug, e-mail: patrycja@codzienniepewnasiebie.pl, tel. +48 721 761 769.

5 sposobów okazywania miłośc

FullSizeRender  Marta  12657948_963398033695300_4413916253914733131_o  MY POLKI

 

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!