Patrycja Załug – pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie.

Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa.

Od 7 lat z sukcesem prowadzi własny biznes ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej kobiecej pewności siebie w życiu i w biznesie. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.

Autorka projektu „Codziennie Pewna Siebie”, w ramach którego prowadzi warsztaty, treningi dla kobiet oraz fan page pod tym samym tytułem. To właśnie te warsztaty stały się inspiracją do powstania jej najnowszej książki „Codziennie Pewna Siebie. 8-tygodniowy trening budowania pewności siebie dla kobiet”.

Prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia dla kobiet z budowania pewności siebie, także w wystąpieniach publicznych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła m.in.  jako prezenterka regionalnej telewizji, mówczyni na konferencjach dla kobiet oraz dziennikarka prowadząca autorską audycję w Radio KOLOR. Posiada prestiżowy tytuł Competent Communicator oraz Competent Leader nadawany przez Toastmasters International.

Autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”. Regularnie praktykuje Vipassanę.

Jako ekspertka wypowiadała się m. in. dla Radia Kolor, Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii.

FAKTY

  • Przedsiębiorczyni od 7 lat prowadząca z sukcesem własny biznes, współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych organizacji kobiecych w Warszawie, skupiających obecnie ponad 5000 kobiet a także właścicielka Instytutu Przemiany, przez prawie 10 lat pracowała w korporacjach a potem założyła własny biznes
  • Od 6 lat prelegentka na wielu kobiecych konferencjach, występowała m. in. obok Jacka Walkiewicza na konferencji „Masz w sobie MOC” we wrześniu 2014 r.
  • Dyplomowana trenerka i certyfikowany coach pewności siebie, autorka warsztatów Codziennie PEWNA SIEBIE, z których skorzystało już ponad 2000 kobiet a wokół idei wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie zgromadziła już ponad 21 000 kobiet (fan page Codziennnie PEWNA SIEBIE na Facebooku)
  • Propagatorka przedsiębiorczości kobiet, współautorka kampanii społecznej „Liderka własnego życia”, pomysłodawczyni i wykładowca w Szkole Liderek, półrocznym interdyscyplinarnym studium przedsiębiorczości dla kobiet, które ukończyło już ponad 60 absolwentek
  • Autorka audycji „Liderki Uśmiechu” w Radio Kolor, którą prowadzi wspólnie z Justyną Sokołowską, dziennikarką Radia Kolor
  • Współpracuje z Magazynem Coaching, dla którego cyklicznie pisze cieszące się popularnością artykuły na temat budowania pewności siebie
  • Autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” oraz najnowszej „Codziennie Pewna Siebie”

WYSTĄPIENIA

ARTYKUŁY I WYWIADY

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!