Serdecznie polecam warsztaty Codziennie PEWNA SEBIE To był naprawdę wartościowy czas, czas w którym we mnie zaszła głęboka zmiana. Bardzo podobał mi się styl prowadzenia zajęć – każda nowa informacja była na bieżąco ćwiczona, sprawdzana jak działa na nas w praktyce. Niesamowicie ciepła atmosfera i idealne warunki do otwarcia się i pracy nad prawdziwą pewnością siebie.

Monika Pilc

Byłam już na 2 szkoleniach dot. technik prezentacji, ale dopiero po tym szkoleniu przestałam się bać prezentować! Najbardziej wartościową częścią programu była wiedza merytoryczna i doświadczenie prowadzącej, jej ogromna kultura osobista, sposób prowadzenia szkolenia, „coaching”, cierpliwość, indywidualne podejście i analiza każdego uczestnika szkolenia.

Jolanta KęskaKierownik ds. komunikacji marki – B2B, Play

Jej magia i blask przyciągają niepostrzeżenie. Jej siła i mocą budzą zaufanie. Jej delikatność i wrażliwość pozwalają na bycie w pełni sobą. A jej kreatywność i naturalna radość dają energię do  kroczenia drogą rozwoju. Patrycja Załug. W swoich kursach fantastycznie wręcz łączy wiedzę i doświadczenie z wielu obszarów rozwoju osobistego przekładając je na język miłości i wdzięczności. Dotyka poziomów ciała, umysłu, emocji i duchowości. Wszystko podane jednak w bardzo prosty i spójny sposób prowadzący w kierunku pokochania siebie i odzyskania swojej kobiecej mocy. Po jej kursach on-line czuję jakby na stałe pojawiła się u mnie magia życia i poczucie, że sama jestem jej ważną częścią. Ugruntowała się we mnie postawa bycia dobrą dla siebie, bycia własną przyjaciółką. Dzięki temu zaczęłam się mądrze wspierać, celebrować więcej chwil w życiu i realizować swoje głębokie pragnienia. Ponadto odnalazłam jeszcze więcej bliskości i poczucia jedności z otaczającym mnie światem. Proste codzienne rytuały i ćwiczenia pozwalają mi wciąż odkrywać siebie i swoje zasoby oraz pogłębiać akceptację i szacunek do prawdziwej siebie. A im lepiej mi ze sobą, tym lepiej mi z innymi ludźmi. Osobiście dla mnie Patrycja to prawdziwy Diament. Jej osoba wnosi niesamowitą wartość w tworzenie pokoju i miłości wśród Kobiet, a co za tym idzie w świecie. Do tego jest bardzo prawdziwa w tym co robi żyjąc w ten właśnie sposób, którego uczy. Jest dla mnie inspiracją do realizowania własnego, unikalnego potencjału. Gorąco polecam każde jej szkolenie i po prostu poznanie tej wyjątkowej Kobiety.
Magdalena Samolik
Nauczycielka Tanga Argentyńskiego, Coach, autorka metody TangoCoaching®

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!