Książka

Banerek-książka

„100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”

[highlight]Praktyczny przewodnik dla każdej kobiety,
która chce zbudować ciepłą i sycącą relację z samą sobą[/highlight]

Cena regularna: 33 zł
 

[row]

Czy chciałabyś nareszcie poczuć się naprawdę dobrze sama ze sobą? Docenić to kim jesteś, zacząć dostrzegać w sobie zalety, które posiadasz i uwierzyć w siebie? Zacząć bardziej siebie lubić i zadbać o własne szczęście?

Jeśli tak, ta książka to doskonała propozycja dla Ciebie! Znajdziesz w niej sprawdzone pomysły jak być dla siebie dobrą, inspirujące historie kobiet, które odmieniły swoje życie oraz praktyczne ćwiczenia i zadania coachingowe, które pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie i zobaczyć w sobie wspaniałą wartościową osobę, którą jesteś. Przeczytaj i/lub posłuchaj, daj się zainspirować i poczuj się cudownie sama ze sobą!


[youtube id=”9NMedJKDjcE” align=”center” mode=”lazyload” maxwidth=”450″]


[/row]

[separator type=”short” size=”” icon=”heart”][separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”][row][subtitle]Poznaj:[/subtitle]
100 sprawdzonych pomysłów jak być dla siebie dobrą
Prawdziwe historie kobiet, które zainspirują Cię do mądrej troski o siebie
Pytania, ćwiczenia oraz zadania coachingowe, dzięki którym zaczniesz lepiej rozumieć samą siebie. Wypróbuj m. in. trening przyjmowania dobra, rytuał wdzięczności, trening sukcesu, wspaniałe wspierające wizualizacje i afirmacje, i wiele innych sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie, poczuć się spełnioną i szczęśliwą kobietą.

 

_F4A6837O Autorce

Patrycja Załug jest trenerką kobiecej pewności siebie, mówczynią i autorką, która wspiera odważne i poszukujące siebie kobiety w odnalezieniu siebie prawdziwej.

Poprzez indywidualne sesje coachingowe i warsztaty pomogła już tysiącom kobiet poczuć swoją wartość, zaufać sercu i wrócić do pełni swojej mocy.

Uczy jak słuchać swojego serca, korzystać z wewnętrznej mądrości i odnaleźć wewnętrzny spokój, tak abyś mogła żyć szczęśliwym, pełnym sensu życiem już TERAZ.

Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu i Szkoły Liderek. Autorka projektu Codziennie Pewna Siebie. W Radio Kolor prowadzi audycję Liderki Uśmiechu.

[separator type=”short” size=”” icon=”heart”]
[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]

Ksiazka_mp3_01

 

NOWOŚĆ! „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” teraz także w formie audiobooka czytanego przez Autorkę.
Zamów już dziś a wraz z nagraniem książki otrzymasz aż 6 wizualizacji, które pomogą Ci nawiązać głęboki i sycący kontakt samą sobą:
  • Medytacja „Przebudzenie Obserwatora”
  • Wizualizacja „Usłysz siebie”
  • Wizualizacja „Otwórz oczy na to jakim darem jest życie”
  • Wizualizacja „Powracanie do kobiecości”
  • Wizualizacja „Spotkanie z Wewnętrzną Dziewczynką”
  • Wizualizacja „Dotyk Miłości”

Posłuchaj fragmentu książki
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/238657782?secret_token=s-0Kqom” width=”350″ height=”350″ /]

Teraz także DODATKOWY BONUS

Wraz z nagraniem książki otrzymasz piękne, płynące prosto z serca „Afirmacje na dobry rok” z książki „100 pomysłów jak być dla Ciebie dobrą”,
które wprowadzą Cię we wspaniały nastrój. To 20-minut nagrania z łagodną, przyjemną muzyką,
które nastroi Cię pozytywnie zawsze kiedy będziesz tego potrzebowała.

Posłuchaj fragmentu Afirmacji na dobry rok
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/238658586?secret_token=s-Mwa1i” width=”350″ height=”350″ /]
[actionbox color=”default” title=”Kup i pobierz audiobook” description=”Kontakt w sprawie zamówień: gosia@codzienniepewnasiebie.pl, tel. +48 664 668 123″ btn_label=”ZAMAWIAM AUDIOBOOK” btn_link=”https://sklep.codzienniepewnasiebie.pl/shop/audiobook/audiobook-100-pomyslow-jak-byc-dla-siebie-dobra/” btn_color=”primary” btn_size=”” btn_icon=”fa fa-heart-o” btn_external=”0″]
[separator type=”short” size=”” icon=”heart”]
[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]
[subtitle]ZOBACZ SPIS TREŚCI[/subtitle]
Zmniejszony-spis-treści

[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]

Jolanta
[highlight]Książka dotarła, jest świetna. Dała mi dużo do myślenia i wiele uświadomiła. Po 50-tce poznaję siebie na nowo, a przede wszystkim uczę się dbania o siebie. Uświadomiła mi, że najbardziej zaniedbywałam siebie i traktowałam się po macoszemu, ale dzięki Pani Patrycji Załug i osobom jej podobnym zmieniam swoje podejście do życia i własnych potrzeb. Cudowna kobieta, obejrzałam na yutube jej wystąpienia i byłam pod wrażeniem jej pewności siebie, swobody i dystansu do siebie i oczywiście mądrości życiowej, której mi zabrakło w stosunku do własnej osoby. Jestem osobą wrażliwą, atrakcyjną, wykształconą, chętnie pomagałam innym a zapominałam o sobie i ciągle siebie nie doceniałam, choć udało mi się wiele osiągnąć. Wciąż sobie coś wyrzucałam i czułam się gorsza od innych, choć zupełnie niepotrzebnie. Brakowało mi pewności siebie, bo tak byłam wychowana, żeby się nie wywyższać, przemilczeć, ustąpić, nie wychodzić przed szereg, dbać o akceptację innych, unikałam wszystkiego, co wzbudzało krytykę mojej osoby, i tak zatraciłam prawdziwą siebie, którą kiedyś byłam, ale kolejni wychowawcy po rodzicach skutecznie mnie tego pozbawiali przez kolejne lata. Szkoda mi tych straconych lat. Ale jak mówi klasyk „lepiej późno, niż wcale”.

[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]
Agnieszka
[highlight]Dzięki 100 pomysłom zaczęłam sprzątać moje życie. Uświadomiłam sobie, w jakich sferach chcę się rozwijać, nad czym pracować, które stare przyzwyczajenia muszę odkurzyć, a których lepiej się pozbyć. [/highlight]Z pomysłami usystematyzowałam moje podejście do siebie samej, zatrosz­czyłam się o przestrzeń i bycie „tu i teraz”. Cieszę się, że teraz mam je wszystkie w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Lubię losować „pomysł na dziś” i cały dzień dbać o to, by być dla siebie dobrą. Wiem, rozumiem i czuję… że mnie stać – a wytwarzającą się energią obdarowuję innych. Tak po prostu.
[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]
Natalia
„100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” było dla mnie ogromną inspiracją na drodze przemiany, która zaczęła się we mnie niedawno, bo tak naprawdę kilka miesięcy temu. Kiedy działo się coś trudnego, po przeczytaniu pomysłu w tym właśnie dniu, okazywało się, że jest on wprost idealny do mojego obecnego stanu ducha. I niezwykle pokrzepiający. [highlight]Pomysły pomagają mi uwierzyć, że najważniejsze w życiu jest jedno – ja sama.[/highlight] Najbardziej przemawia do mnie pomysł #53. Wcześniej widziałam w sobie tylko wady, a sukcesy traktowałam jako rutynowe działania wykonywane po to, by przebrnąć przez codzienne życie. Nie doceniałam siebie – swojej inteligencji, pomysłowości, kreatywności, a przede wszystkim odwagi do czynienia niemożliwego możliwym… [highlight]Teraz widzę siebie inaczej, akceptuję własne Ja i coraz bardziej wzmacniam swoją pewność siebie. [/highlight]

[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]

Sylwia
„Nie jestem w stanie opanować się i za Twoją radą, przeczytać jeden lub dwa pomysły w ciągu dnia…tak bardzo opisane przypadki są moje, że z „głodu” czytam, czytam i czytam i jakbym o sobie czytała…a, czym dalej czytam, tym bardziej zaczynam się uśmiechać przez te łzy. Czuję coraz większą ulgę…

NIE JESTEM JEDYNYM PRZYPADKIEM KTÓRY NIE DBA-[highlight]Ł[/highlight] O SIEBIE.

Ale tak jak widzisz w zdaniu powyżej, już mam mocne postanowienie poprawy w tym temacie i zapewne zanim dotrę do końca tej lektury, wyraz NIE DBA-Ł zmnieni swoją pisownię na stałe i literka „A” połączy się z „Ł” pozostając wyrazem w czasie przeszłym.

[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]

Monika
Na „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” natrafiłam przypadkiem, w dość trudnym momencie mojego życia. Czułam się przytłoczona, niedowartościowana… praca, dom, samotne macierzyństwo…sprawiły, że zapomniałam o sobie. I pewnego dnia przypadkiem na Facebooku natrafiłam na „100 pomysłów…” i to było jak natchnienie, poczułam w środku takie „WOW”, co sprawiło, że zamarzyłam odkryć siebie na nowo. [highlight]Każda kolejna inspiracja pomagała mi zrozumieć siebie, odnaleźć w sobie mocne strony, uwierzyć w to, że mogę wszystko, że nie ma rzeczy niemożliwych.[/highlight] Zrozumiałam, że wszystko zaczyna się od marzeń, od tego co jest w mojej głowie, jak postrzegam siebie i innych. Te inspiracje były i nadal są dla mnie drogowskazem na każdy dzień. Pomysł #40 uświadomił mi, że powinnam ufać swojej intuicji, że powinnam kierować się tym, co w danym momencie czuję, bo to ja najlepiej wiem, co jest dla mnie dobre… i to się sprawdza w 100%! Pomysł #61 pomógł mi uwierzyć w swoją atrakcyjność, poczuć się kobieco…to dzięki temu zaczęłam podkreślać swoje atuty. Ale najbardziej do mojego serca trafił pomysł #74, pomógł mi docenić każdą chwilę, dzięki której jestem szczęśliwa… Wszystkie inspiracje są cudowne, każdy pomysł jest wskazówką, podpowiedzią i za te wszystkie CUDOWNE INSPIRACJE pragnę z całego serca podziękować…sięgam do nich każdego dnia i jestem bardzo wdzięczna za to, że na nie natrafiłam.

[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]
Beata
Dziękuję Ci za tyle cudnej, codziennej inspiracji! Twoje teksty dodają sił, chęci do działania i motywacji do pójścia dalej, mimo lęku.

Marzena
Bardzo jasny i przejrzysty tekst, czyta się w mgnieniu oka. Z łatwością trafia do poszukującej duszy, jest niemalże jak kompendium wiedzy o samoświadomości i budowaniu relacji z samą sobą. Bardzo dziękuję – tego szukałam.

[/row]

 

[separator type=”short” size=”” icon=”heart”]
[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]

[iconbox iconpos=”top” icon=”file-text” with_circle=”0″ title=”Szablony” link=”https://new.codzienniepewnasiebie.pl/ksiazka/szablony/” img=””] Pobierz szablony prezentowane w książce. [/iconbox]

[separator type=”short” size=”” icon=”heart”]
[separator type=”invisible” size=”” icon=”heart”]

PZ_OKLADKA_TYL_2_H

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!