Zamów książkę „LIDERKI”
i otrzymaj bezpłatny dostęp
do webinaru „Przestań się zmuszać”!

Marzysz o zmianach w swoim życiu?

Czujesz, że coś Cię uwiera i nie pozwala Ci się rozwijać?

Chciałabyś korzystać pełniej z życia i być tak naprawdę szczęśliwą?

Ta książka doda Ci odwagi i mocy do działania!

Patrycja Załug prowadzi za rękę czytelniczki, by pokazać, że zmian w naszym życiu można dokonać zawsze, na każdym etapie, wystarczy wsłuchać się w siebie i pozwolić, by głos, który cicho w nas się odzywa, nabrał swojej mocy.
A że towarzyszy temu lęk przed porażką, błędem, złym wyborem – po przeczytaniu książki zrozumiecie, że te emocje są udziałem każdej kobiety, każdego człowieka, który w końcu odważa się wziąć odpowiedzialność za to, jak żyje.

Tylko teraz, zamawiając książkę „LIDERKI” dostęp
do webinaru „Przestań się zmuszać” otrzymasz GRATIS!

W książce znajdziesz:
=
Rozmowy oraz wskazówki, jak zacząć zmiany w swoim życiu i zostać jego liderką.
=
Głosy ekspertek, które postawiły na siebie i dzisiaj pomagają innym kobietom.
=
Historie kobiet, które pomogą Ci zrozumieć, jak ważne jest żyć w zgodzie ze sobą i z pełną akceptacją tego, kim jestem.

„LIDERKI” POLECAJĄ

Zawsze wierzyłam, że to kobiety są symbolem prawdziwej siły. I kiedy tylko odnajdą w sobie odwagę do zmian, nic nie jest w stanie ich powstrzymać w dążeniu do realizacji marzeń i pragnień.

Takie kobiety można spotkać w tej książce. One też się bały, też nie były pewne, poszły swoją drogą. Dziś są szczęśliwe. Ty też możesz.

Małgorzata Ohme, psycholog

Biznes to pasjonująca przygoda. Ludzie, którzy nie są zbudowani wewnętrznie, czyli nie przepracowali pewności siebie, motywacji, nie budują rzeczy wielkich.

I ta książka jest właśnie o tym. O kobietach, które zrealizowały swoje pasje i marzenia dzięki pracy nad sobą. Wyzwoliły motywację, odwagę i pewność siebie. I właśnie to sprawia, że mogą osiągnąć życiowe sukcesy.

Dla mnie najbardziej wiarygodne są prawdziwe historie, które pisze życie. I ta książka zawiera właśnie takie historie. Przeczytaj, zainspiruj się i odnajdź kawałek siebie.

Ogromnie polecam!

Izabela Makosz, twórczyni marki Time for Wax

Przy zakupie książki „LIDERKI” webinar „Przestań się zmuszać” Patrycji Załug otrzymasz w prezencie!

Czego konkretnie nauczysz się z webinaru? 

 • Poznasz rewolucyjną metodę uzdrawiania relacji z samą sobą.
 • Pokażę Ci skuteczny sposób uwolnienia się od presji wewnętrznej, którą wywieramy na siebie, aby robić więcej, szybciej, inaczej niż czujemy…
 • Nauczę Cię metody generowania spójności wewnętrznej i rozwiązywania konfliktów pomiędzy rozumem a sercem i innymi częściami Ciebie, przy użyciu mojego autorskiego narzędzia Wysłuchanie®

AUTORKI

PATRYCJA ZAŁUG – pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka kobiecej pewności siebie, doświadczony coach i mentorka przedsiębiorczych kobiet. Szkołę Liderek założyła, aby pomagać kobietom realizować ich własne marzenia i inspirować do tego, aby żyły i pracowały w spełnieniu i z pasją. Sama przeszła długą i krętą drogę zanim odnalazła swoje powołanie. Ukończyła prawo, aby przekonać się, że to nie dla niej, potem przez wiele lat pracowała w korporacji, w której osiągnęła wszystko, co chciała, aby odkryć… że to nie to. Wreszcie, zaufała swoim pragnieniom, rzuciła wszystko i założyła własny biznes. Prowadzi go pracując tak jak lubi i ile chce. Kocha rozmawiać z kobietami i pomagać im poczuć się pewnie w życiu i w biznesie. Uwielbia pisać, to już jej trzecia książka.
EWA RACZYŃSKA – redaktor naczelna portalu dla kobiet Oh!Me (www.ohme.pl), na wiele lat straciła z oczu to, co dla niej w życiu zawodowym było ważne. Na szczęście wróciła i dziś uwielbia poznawać i rozmawiać z ludźmi, a później o nich pisać… Prywatnie żona, mama dwóch cudownych synów Borysa i Wiktora, właścicielka psa i dwóch kotów.

O KSIĄŻCE

Książka Ewy Raczyńskiej i Patrycji Załug „Liderki” to przede wszystkim historie kobiet, które postanowiły, a następnie znalazły w sobie dość odwagi, by wziąć życie w swoje ręce i pokierować nim realizując swoje własne plany i marzenia.
 • Anita, zrealizowała marzenie, które zaprowadziło ją jednak w zupełnie inne miejsce, niż się spodziewała.
 • Ania przez wiele lat myślała, że może wszystko, aż w końcu okoliczności i sytuacje ściągnęły jej brutalnie z oczu różowe okulary.
 • Iwona zadziałała pod wpływem impulsu, zapomniała o swoim marzeniu, a ono samo do niej przyszło.
 • Ela dziś nie wie, jakim cudem wytrzymywała w korporacji na exelowymi tabelkami.
 • Agata, porzuciła maskę korpo-Agaty i postanowiła postawić na siebie taką, jaką jest naprawdę.
 • Malwina natomiast odnalazła się idealnie w korporacyjnej przestrzeni.
 • Kasia ze swoją zakręconą życiową historią biorąca wszystko to, co jej życie podsuwa, korzystająca z szans i nadarzających się okazji.
 • Elafinansistka, która na co dzień pomaga ludziom przejść z uśmiechem przez życie. Inspirujący człowiek.
 • Agnieszka, odkryła w sobie pasję, która ją sama zaskoczyła i dziś jest chodzącą reklamą hasła: „Przekuj swoją pasję na biznes”.
Przeczytaj książkę i zainspiruj się do odnalezienie swojej ścieżki w życiu!

 

 

 

 

 

Zamów książkę „LIDERKI”
i otrzymaj bezpłatny dostęp
do webinaru „Przestań się zmuszać”!

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!