Nikt ani nic nie wynagrodzi Ci nieprzeżytego życia.

 

Zobacz TO MEGA PORUSZAJĄCE NAGRANIE, w którym mówię o 3 najważniejszych rzeczach, dzięki którym odzyskasz swoje życie i SIEBIE.

Zrób to dla siebie:

 

1. Kup książkę online i uruchom kurshttps://www.codzienniepewnasiebie.pl/…/ksiazka-najpierw-za…/ . Zainicjujmy wspólnie masowe przebudzenie świadomości w sobie i u kobiet dookoła siebie, żeby były WOLNE i uwierzyły, że MOGĄ żyć tak jak naprawdę chcą.

2. Udostępnij ten wpis bliskim kobietom.

Robiąc to razem tworzymy lepszy świat dla nas wszystkich. To ważne. Dziękuję.

JEŚLI DO 1 PAŹDZIERNIKA KSIĄŻKĘ KUPI 1000 KOBIET, TO ZROBIĘ DLA CIEBIE ZA DARMO 28-DNIOWY KURS ONLINE. ABY KURS RUSZYŁ ZGODNIE Z PLANEM,

POTRZEBUJEMY DOTRZEĆ Z KSIĄŻKĄ „NAJPIERW ZADBAJ O SIEBIE” DO JESZCZE

.

KOBIET

Każdy kupiony egzemplarz się liczy!

Czy TA KSIĄŻKA i KURS SĄ CI POTRZEBNE?

Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl jak to jest czasami…

ce

otwierasz rano oczy i ruszasz biegiem na spotkanie wszystkich obowiązków, które już na Ciebie czekają na progu sypialni i brakuje Ci chwili dla siebie…

ce

śniadanie łapiesz w pośpiechu i popijasz łykiem kawy, która zdążyła już ostygnąć…

ce

do pracy docierasz w ostatniej chwili, przez cały dzień dajesz z siebie wszystko, a na koniec dnia orientujesz się, że sama niczego nie zjadłaś…

ce

po południu zastanawiasz się czy wybrać spędzenie chwili z najbliższymi czy poświęcić czas na ciąg dalszy nigdy nie kończącej się listy zadań czy może w końcu zacząć realizować siebie…

ce

…i czegokolwiek byś nie wybrała,

zawsze te same wyrzuty sumienia, że za mało zrobiłaś

i frustrujący, ciągły brak czasu i energii dla SIEBIE.

.

A co by było gdybyś…

porzuciła myśl, że dbanie o swoje samopoczucie jest złe i egoistyczne?

.

zaczęła traktować SIEBIE jak osobę Ci BLISKĄ, na równi z pozostałymi najbliższymi?

.

nauczyła się prosić o pomoc, mówić kiedy coś Ci nie pasuje i nie udawać, że jest dobrze kiedy nie jest?

.

przestała czekać na to kiedy ktoś wreszcie zauważy i doceni Twój wysiłek?

.

pożegnała smutek i wyrzuty sumienia kiedy nie dasz rady unieść bagażu stawianych Ci oczekiwań?

.

W TYM KURSIE POMOGĘ CI

.

nareszcie nauczyć się jak zdrowo zadbać o siebie

 .

popracować nad tym, abyś mogła czuć się totalnie swobodnie w relacjach z innymi ludźmi i nie bać się jak Cię ocenią…

 .

zacząć odważnie komunikować swoje prawdziwe uczucia i potrzeby

nauczyć się dla siebie brać i odważnie prosić o pomoc i wsparcie

Jak będziemy pracować?

Kurs będzie złożony z czterech tygodni pełnych mocy codziennych ćwiczeń i medytacji, które pomogą Ci poszerzyć swoją samoświadomość, zwiększyć pewność siebie i zmienić przekonania na takie, które wniosą w Twoje życie więcej wolności.

TYDZIEŃ 1

Trening uważności na siebie

TYDZIEŃ 2

Oczyszczanie blokad

TYDZIEŃ 3

Odzyskiwanie siły i nauka zdrowego szacunku do siebie

TYDZIEŃ 4

Wolność w relacjach z innymi

Każdego dnia zrobimy jedno małe, ale niezwykle ważne ćwiczenie z książki „Najpierw zadbaj o siebie”.

Codziennie wieczorem o godz. 20:30 będę dla Ciebie przez pół godziny NA ŻYWO – poprowadzę 15-minutową głęboko transformującą medytację oraz indywidualny coaching, odpowiadając na pytania.

Będziemy się w tym celu spotykać w specjalnej grupie na Facebooku, w której będziesz mogła dostać również wsparcie kobiet takich jak Ty – świadomych siebie, cudownych, mądrych i otwartych – i odwdzięczyć im się tym samym.

Będę dla Ciebie w naszej grupie, a w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dostępu pisz śmiało do Asi Jarzębskiej, mojej prawej ręki, na adres dlakobiet@patrycjazalug.pl

Kochana, pamiętaj o naszym wzywaniu!

Kurs ruszy jeśli DO 30 WRZEŚNIA KSIĄŻKĘ KUPI 1000 kobiet.

Jesteśmy coraz bliżej – na dziś potrzebujemy dotrzeć jeszcze do 580 osób, które kupią książkę.

 .

Może znasz jakąś kobietę, która chciałaby zadbać o siebie i skorzystać z tej wyjątkowej okazji, aby przeczytać książkę i wziąć udział w naszym kursie? Może będzie bardzo szczęśliwa jeśli zaprosisz ją do naszego grona?

A JEŚLI TRAFIŁAŚ NA TĘ STRONĘ PRZYPADKOWO

I JESZCZE NIE MASZ SWOJEGO EGZEMPLARZA KSIĄŻKI – KUP JĄ-> TUTAJ

.

To wspaniała, mądra książka dla wyjątkowych kobiet:

  • dla tych świadomych siebie, które wiedzą jak ważny jest dobry kontakt ze sobą i codzienne praktykowanie uważności,
  • dla kobiet dojrzałych, które mają świadomość jak ważne jest to, żeby każdego dnia się zatrzymywać, zadawać sobie ważne pytania i słuchać odpowiedzi ze środka,
  • dla kobiet, które uwielbiają się rozwijać i szukają transformujących głębokich doświadczeń, które zmieniają życie. 

W mojej książce znajdziesz unikalny 4-tygodniowy trening pełen głębokich ćwiczeń, które pomogą Ci przez cały dzień zachować uważność na siebie i skupienie na tym co najważniejsze. 

28 dni ćwiczeń to 28 małych kroków, które poprowadzą Cię ku trwałej zmianie nawyków i nauczą bycia swoim priorytetem. Z korzyścią dla Ciebie i innych. 

Fantastyczna książka, zmieniła moje życie o 180 stopni, a tego właśnie potrzebowałam. Dziękuję!

Świetny poradnik. Okazuje się, że pewne problemy są uniwersalne a rozdziały jakby napisane pode mnie. Warunkiem rozwoju, jak zwykle w takim przypadku jest nie tylko przeczytanie, ale również robienie. Polecam dla chcących się rozwijać.

Wspaniała pozycja, jak zadbać o swoje potrzeby, jak poznać siebie, jak się w siebie wsłuchać. Praca przez 28 dni, codziennie pewniejsza siebie.

DZIĘKUJĘ CI, ŻE RAZEM TWORZYMY LEPSZY ŚWIAT DLA NAS WSZYSTKICH. 

A jeśli dopiero się poznajemy, to pozwól, że opowiem Ci kilka słów o sobie. 

Nazywam się Patrycja Załug i od 10 lat budzę kobiety do życia pomagając im się uwolnić od wszystkiego co je ogranicza. Pomagam im poznać siebie i odważnie iść za swoją prawdą. Z wyboru i pasji do wspierania kobiet jestem coachem i trenerem, ale przede wszystkim jestem kobietą taką jak Ty.

Chcę czuć się wolna, chcę móc realizować swoje marzenia i całym sercem kochać. Ostatnio nareszcie odważyłam się iść za swoją prawdą i odważnie, z Waszą pomocą, spełniać siebie, aby móc Wam dawać jeszcze więcej.  Jak pewnie wiesz, moim największym marzeniem jest, żeby być autorką bestsellerowych książek i docierać z moim przesłaniem do milionów kobiet. 

Czemu wspieram kobiety? Bo chcę razem z Wami tworzyć świat, w którym bezpiecznie jest być sobą, w którym możemy żyć tak jak chcemy, w zgodzie z własnym wnętrzem. Z korzyścią dla wszystkich.  Bo moją misją jest wnosić do świata ŚWIADOMOŚĆ i MIŁOŚĆ. Jeśli masz ochotę poznać mnie bliżej, to zobacz wideo i poznaj moją historię. 

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!