Patrycja Załug, trenerka kobiecej pewności siebie, autorka książek „Codziennie Pewna Siebie” oraz „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” zaprasza na cykl bezpłatnych webinarów „Odkryj siebie PRAWDZIWĄ”.

 

21.06.2017, godz. 20:00 | Jak porzucić Panią Idealną i nareszcie pokochać siebie

 

Badania pokazują, że Polki są jednymi z najbardziej samokrytycznych kobiet na świecie. Pod tym względem wyprzedzają nas tylko Japonki. Myślimy, że musimy być perfekcyjne pod każdym względem. Tak jesteśmy wychowane a media i społeczeństwo kreują presję sukcesu. Większość z nas boryka się z przekonaniem, że nie jest wystarczająco dobra. Zapominamy o sobie, poświęcamy się, nadużywamy i tracimy kontakt z mocą, która jest w każdej z nas. Jak ją odkryć i co zrobić by nareszcie polubić siebie – właśnie o tym będzie ten webinar.

Podczas webinaru:

  • dowiesz się skąd biorą się nierealne oczekiwania wobec siebie;
  • poznasz skuteczny sposób budowania zdrowej samoakceptacji;
  • dowiesz się jak przestać wymagać od siebie bycia perfekcyjną;
  • odkryjesz skąd możesz czerpać największą życiową siłę.

22.06.2017 r., godz. 20:00 | Kobiece emocje źródłem Twojej siły – instrukcja obsługi

 

Strach, złość, smutek, wstyd, rozczarowanie – większość kobiet boi się swoich emocji i najchętniej by od nich uciekło. Traktujemy je jak zbędny balast. Niektóre kobiety emocje zajadają, inne zagłuszają pracą, jeszcze inne uciekają od siebie w kolejne związki. Jednak nieprzeżyte emocje zawsze wrócą i dotrą do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto odkryć jak sobie z nimi radzić tu i teraz, w konstruktywny, zdrowy sposób i uczynić z nich zamiast balastu – źródło swojej wewnętrznej siły i niezawodny napęd do działania.

Podczas tego webinaru:

  • dostaniesz konkretną instrukcję obsługi własnych emocji – krok po kroku;
  • zrozumiesz co tak naprawdę Tobą kieruje i jak świadomie przejąć kontrolę nad swoim zachowaniem i wyborami;
  • dowiesz się jak zmieniać lęk w odwagę, złość w energię do działania i smutek w głęboką radość;
  • zyskasz głębokie zrozumienie dlaczego niekiedy uciekasz od swoich uczuć.

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie cotygodniowego newslettera ze wskazówkami jak budować pewność siebie. Oczywiście w każdej chwili będziesz mogła się wypisać.

 

 

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!