Witaj,

nazywam się Patrycja Załug. Profesjonalnym wspieraniem kobiet zajmuję się już od ponad 9 lat. Jestem absolwentką podyplomowych studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz rocznej Szkoły Coachów w Grupie Trop.

Osobiście pracowałam z ponad 3000 niesamowitych, mądrych i odważnych kobiet.

 • Kamili pomagam obecnie stworzyć własną markę i odważnie wejść na rynek coachingowy.
 • Marcie pomogłam pokochać siebie i otworzyć się na szczęśliwy związek.
 • Joannie pomogłam zobaczyć wartość swojej pracy i brać za nią dobre pieniądze.
 • Oli pomogłam uwierzyć w wartość swojej osobistej historii i napisać o tym książkę.
 • Anicie pomogłam polubić siebie i zaufać swojemu ciału i sercu.

Jestem autorką 4 książek. Moja najnowsza książka, „Najpierw zadbaj o siebie” od momentu premiery nieustannie znajduje się na liście 100 najchętniej kupowanych książek rozwojowych w Empiku.

Wierzę w prawdę. Wiem, że kiedy uda nam się dotrzeć wspólnie do tego, co jest w Tobie prawdziwe, Twoje życie nabierze rozpędu i rzeczy same zaczną się dziać.

Jestem kompetentna. Dzięki tysiącom godzin rozwoju własnego, szkoleń i medytacji dysponuję wieloma narzędziami, pytaniami, technikami i sposobami, dzięki którym pomogę Ci skontaktować się ze sobą głębiej, przetransformować podświadome blokady i ruszyć odważnie do przodu.

Wierzę, że po sesji, podobnie jak większość uczestniczek moich indywidualnych spotkań, będziesz zaskoczona, że w ciągu jednej godziny można zyskać tyle zrozumienia, doświadczyć takiej transformacji i nabrać tyle energii do działania.

Zobacz co inne kobiety mówią o pracy ze mną

Patrycja jest świetnym, uważnym i empatycznym coachem. Stwarza bezpieczną atmosferę do tego, żeby bardziej dotrzeć do siebie i odkryć to, co jest naprawdę ważne. Swoją obecnością delikatnie towarzyszy i pomaga spojrzeć na sytuację z różnych perspektyw. Daje poczucie bycia ważną, widzianą i słuchaną. Z pomocą Patrycji mogłam bezpiecznie przyjrzeć się mojemu pomysłowi na napisanie książki, odkryć moją głęboką motywację do tego i też rozproszyć moje lęki i wątpliwości. Bardzo polecam Patrycję jako w pełni kompetentnego i profesjonalnego coacha.

Kamila Malanowicz

Od kilku lat czułam, że to co robię zawodowo to nie moja bajka. Trafiłam do branży przez przypadek, a potem tkwiłam w niej latami, mimo braku satysfakcji i coraz bardziej przytłaczającego poczucia, że działam wbrew sobie. Od dłuższego czasu myślałam o tym, aby zacząć realizować swoją pasję, robić zawodowo to co mnie uskrzydla i daje energię, ale moje lęki i wątpliwości skutecznie mnie hamowały – przecież mam czterdzieści parę lat, jak tu zaczynać wszystko od nowa? A co jeśli się nie uda? Dopiero praca z Patrycją pozwoliła mi ruszyć z miejsca. Każda sesja była dla mnie niesamowitym spotkaniem. Krok po kroku odkrywałam co mnie powstrzymuje, według jakich schematów działam, jakie mam przekonania i jak one na mnie wpływają… Doświadczyłam tego jak cenne jest bycie w kontakcie ze sobą i jaką daje siłę, jak to jest pozwolić sobie poczuć lęk i jakie to uwalniające… A co najważniejsze zobaczyłam w sobie tę odważną i wiedzącą część, która chce żyć pełnią życia i nauczyłam się ją wzmacniać. Patrycja towarzyszyła mi w tym procesie z całą swoją niesamowitą uważnością i życzliwością, która sprawiła, że mogłam zaufać i otworzyć się na szczerą rozmowę. Dzięki coachingowi nabrałam spokoju i pewności, że jestem na właściwej drodze i że mam w sobie wszystko, aby osiągnąć spełnienie.

Małgosia

Czego ja tak naprawdę chcę? Dlaczego nie potrafię cieszyć się tym, co mam? Jak wyjść z tego marazmu? Te i tysiące innych pytań, wątpliwości miałam w głowie, gdy  rozpoczęłam spotkania z Patrycją Załug. Poczucie osamotnienia po śmierci męża, mamy, trauma, problemy codzienności- wszystko to spowodowało, że się pogubiłam.  To był też okres, kiedy wiedziałam już, że chcę zmienić siebie, swoje życie, tylko nie wiedziałam jak… Nie rozumiałam siebie. Ciepło i zrozumienie Patrycji otwierało moje serce. W czasie naszych rozmów na wiele spraw spojrzałam z innej perspektywy.  Pytania, które zadawała  pozwalały mi wejść w siebie i zrozumieć swoje postępowanie. Stałam się uważniejsza.  Wyzwalałam się z przeszłości i braku zrozumienia rzeczywistości  w bycie tu i teraz. Wizualizacje, które Patrycja przeprowadziła często wywoływały płacz i niepokój, by zakończyć się ulgą i nagłym uczuciem spokoju, pewności. Nauczyłam się słuchać siebie. Uśmiecham się do życia.  Wiem, że to jeszcze nie koniec walki o siebie, ale już nie zadaję tych pytań. Z całego serca polecam spotkania indywidualne, warsztaty z Patrycją. Warto odkryć prawdziwą siebie!

Edyta 

Na coaching do Patrycji zgłosiłam się z nurtującym mnie od kilku lat pytaniem: „Co ja właściwie chcę w życiu robić? Jaka praca jest zgodna z moimi predyspozycjami, talentami, wartościami…? Jaka praca da mi prawdziwe spełnienie i szczęście?”. Piszę „szczęście”, ponieważ pomimo posiadania cudownej rodziny, czułam, że w moim życiu brakuje bardzo ważnej części i to mnie przygnębiało. Każda sesja z Patrycją była cudownym, zaskakującym spotkaniem, zatrzymaniem się w biegu codziennych spraw i skupieniem się na tym, co jest dla mnie szczególnie ważne. Nawet jeśli nie zawsze wiedziałam, co to takiego, Patrycja skutecznie pomagała mi to odkryć i poczuć. Z każdego spotkania wychodziłam spokojniejsza, z większym zaufaniem do siebie i z nowym pomysłem na najbliższe tygodnie.Coaching z Patrycją stopniowo zmienił mnie i moje nastawienie do życia. Nauczyłam się uważności na siebie i swoje potrzeby oraz zaufania, że wszystkie ważne odpowiedzi są we mnie. Co najważniejsze, dzięki coachingowi znalazłam odpowiedź na moje pytanie „co ja tak naprawdę chciałabym w życiu robić?”. Teraz już to wiem i zaczęłam z odwagą i zaufaniem do siebie i świata iść drogą prawdziwego spełnienia zawodowego.

Ewelina

Pierwsze, co nasuwa mi się na myśl, czuję się teraz jak postać z innej rzeczywistości, która już nie chce odgrywać starych schematów, czuję się pozytywnie oszołomiona, uspokojona, wyciszona …czuję w sobie odwagę i chęć zmiany, czuję moje ciało inaczej, inaczej się poruszam, czuję uwolnienie, radość, ale najbardziej to chyba ODWAGĘ I MOTYWACJE DO DZIAŁANIA, DO ZMIAN …to najbardziej we mnie rezonuje po spotkaniu. Twoje słowa  dźwięczą mi w głowie, kiedy mówiłaś, że jestem wartościowa, że to co sobie wmawiam, nie jest prawdą …to mocno mnie poruszyło …czułam twoją pewność siebie w tym, co mówisz, wiarę…

Anita

 Najczęściej pracuję z kobietami, które: 

 • chcą poczuć się pewniej, w życiu i w biznesie;
 • chcą przemyśleć różne ważne tematy w swoim życiu;
 • bywają wobec siebie krytyczne i wymagające, i chcą nauczyć się siebie bardziej doceniać;
 • szukają spełnienia, ale nie mogą go znaleźć;
 • chcą odnaleźć swoją siłę;
 • chcą odważnie realizować swoje marzenia i potrzebują wspierającego coacha, który pomoże im poradzić sobie z obawami i wyzwolić motywację do działania;
 • chcą odnaleźć swoją miękkość, kobiecość i delikatność;
 • chcą sobie zbudować „drugą nogę” – czyli własny biznes obok pracy na etacie;
 • prowadzą własny biznes i potrzebują mentoringu i wsparcia w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i godzeniem ról;
 • chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe i wzmocnić pewność siebie przed, w trakcie oraz po awansie;
 • chcą zwiększyć umiejętność bycia pewną siebie i opanowania stresu podczas wystąpień publicznych.

Aby umówić się na sesję ze mną…

…zadzwoń do mnie pod numer +48 721 761 769 lub napisz wiadomość i zostaw mi swój numer, a oddzwonię: patrycja@codzienniepewnasiebie.pl

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!