Zapraszam na bezpłatny webinar „Nie jesteś słaba! Czyli jak budować swoją kobiecą siłę i żyć szczęśliwie”

Kobiety mają moc. Dlaczego tak często tego nie czują? Ponieważ nie są świadome, tego co osłabia ich siłę. A są to drobne, codzienne działania, zaniechania i zachowania wobec samej siebie. To właśnie one sprawiają, że brakuje Ci energii, wiary w siebie czy konsekwencji i determinacji w dążeniu do tego, co jest dla Ciebie ważne.

Podczas tego webinaru staniesz się świadoma co tak naprawdę decyduje o tym, czy czujesz się słaba czy silna i dowiesz się jak budować swoją siłę, która będzie Twoim cennym zasobem we wszystkich życiowych zakrętach i śmiałych marzeniach.

 

Co konkretnie da Ci udział w tym webinarze? 

  • poznasz 3 główne sposoby myślenia i działania, które pozbawiają Cię Twojej siły;
  • dowiesz się jak codziennie się wzmacniać, aby czuć się dobrze i żyć szczęśliwie;
  • pokażę Ci sprawdzoną i skuteczną drogę od krytykowania siebie do zdrowej samoakceptacji, od perfekcjonizmu do doceniania siebie i od wątpliwości i lęków do niezachwianej wiary we własne możliwości;
  • odpowiesz sobie na ważne życiowe pytania.

Webinar odbędzie się online, 12 kwietnia 2017 r., godz. 20:00-21:15.

Udział jest zupełnie bezpłatny! Obowiązują zapisy.

Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz.

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!