Cykl bezpłatnych webinarów – Odkryj siebie PRAWDZIWĄ z Patrycją Załug | Codziennie Pewna Siebie

Patrycja Załug, trenerka kobiecej pewności siebie, autorka książek „Codziennie Pewna Siebie” oraz „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” zaprasza na cykl bezpłatnych webinarów „Odkryj siebie PRAWDZIWĄ”.

 

21.06.2017, godz. 20:00 | Jak porzucić Panią Idealną i nareszcie pokochać siebie

 

Badania pokazują, że Polki są jednymi z najbardziej samokrytycznych kobiet na świecie. Pod tym względem wyprzedzają nas tylko Japonki. Myślimy, że musimy być perfekcyjne pod każdym względem. Tak jesteśmy wychowane a media i społeczeństwo kreują presję sukcesu. Większość z nas boryka się z przekonaniem, że nie jest wystarczająco dobra. Zapominamy o sobie, poświęcamy się, nadużywamy i tracimy kontakt z mocą, która jest w każdej z nas. Jak ją odkryć i co zrobić by nareszcie polubić siebie – właśnie o tym będzie ten webinar.

Podczas webinaru:

  • dowiesz się skąd biorą się nierealne oczekiwania wobec siebie;
  • poznasz skuteczny sposób budowania zdrowej samoakceptacji;
  • dowiesz się jak przestać wymagać od siebie bycia perfekcyjną;
  • odkryjesz skąd możesz czerpać największą życiową siłę.

22.06.2017 r., godz. 20:00 | Kobiece emocje źródłem Twojej siły – instrukcja obsługi

 

Strach, złość, smutek, wstyd, rozczarowanie – większość kobiet boi się swoich emocji i najchętniej by od nich uciekło. Traktujemy je jak zbędny balast. Niektóre kobiety emocje zajadają, inne zagłuszają pracą, jeszcze inne uciekają od siebie w kolejne związki. Jednak nieprzeżyte emocje zawsze wrócą i dotrą do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto odkryć jak sobie z nimi radzić tu i teraz, w konstruktywny, zdrowy sposób i uczynić z nich zamiast balastu – źródło swojej wewnętrznej siły i niezawodny napęd do działania.

Podczas tego webinaru:

  • dostaniesz konkretną instrukcję obsługi własnych emocji – krok po kroku;
  • zrozumiesz co tak naprawdę Tobą kieruje i jak świadomie przejąć kontrolę nad swoim zachowaniem i wyborami;
  • dowiesz się jak zmieniać lęk w odwagę, złość w energię do działania i smutek w głęboką radość;
  • zyskasz głębokie zrozumienie dlaczego niekiedy uciekasz od swoich uczuć.

Zapisując się na webinar wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie cotygodniowego newslettera ze wskazówkami jak budować pewność siebie. Oczywiście w każdej chwili będziesz mogła się wypisać.

 

 

Obejrzyj wideo-warsztat "5 kroków do większej pewności siebie" oraz otrzymuj ode mnie cotygodniowe wskazówki jak budować prawdziwą kobiecą pewność siebie, w życiu i w biznesie.Zapisz się a za chwilę wideo trafi do Twojej skrzynki e-mail.

To zupełnie bezpłatne!

Gratulacje, jesteś zapisana! W Twojej skrzynce e-mail już czeka link do wideo.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię jak tylko książka będzie dostępna. A dodatkowo prześlę Ci darmowy fragment i cotygodniowe ćwiczenia jak budować prawdziwą pewność siebie.

You have Successfully Subscribed!